O nas

Kim jesteśmy?

Dr Ann’s została założona przez dwójkę farmaceutów. Do powstania naszej firmy wykorzystaliśmy doświadczenie nabyte podczas pracy w aptekach oraz działalności naukowej prowadzonej na uczelni. Nasza marka powstała z pasji do tworzenia produktów wspomagających zdrowie.

Tworzymy suplementy pochodzące z surowców najwyższej jakości, które pomogą Tobie i Twoim bliskim czuć się i funkcjonować lepiej każdego dnia.

 

Nasze zasady

Wierzymy, że czysta natura jest najlepszym sposobem aby wspierać ludzkie ciało, a najnowsza wiedza medyczna to najlepszy sposób by wykorzystać i ukierunkować jej dobrodziejską moc. Podczas procesu tworzenia naszych produktów kierujemy się 3 głównymi zasadami:

Odpowiedzialność

Używamy najwyższej jakości surowców, które odpowiednio łączymy na podstawie naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo oraz skuteczność działania stworzonych produktów. Wszystkie nasze suplementy, są wytwarzane w Polsce. Jako współodpowiedzialni za środowisko, maksymalnie ograniczamy zużycie plastiku do produkcji oraz dystrybucji naszych suplementów. Nie stosujemy: plastikowych słoików, plastikowych zakrętek, plastikowych folii pakowych oraz plastikowych folii ochronnych.

Zbliżenie do natury

Nie stosujemy syntetycznych: aromatów, konserwantów, barwników, substancji wypełniających oraz surowców GMO. Nasze produkty nie zawierają glutenu, laktozy, nie stosujemy dodatku cukru. Nasze suplementy są odpowiednie dla wegetarian.

Transparentność

Nie mamy nic do ukrycia, jesteśmy dumni z każdego surowca, którego użyliśmy w naszych preparatach. Szczegółowo przedstawiamy wszystkie składniki naszych suplementów z uwzględnieniem procesu ich powstawania oraz miejsca pochodzenia.

 

Dzięki kierowaniu się naszymi trzema najważniejszymi zasadami, markę Dr Ann’s możemy nazwać etyczną.

instagram

#dranns
Dr Ann's na Fit Expo
Dr Ann's CalmMag
Przykładowa nazwa
Przykładowa nazwa
Przykładowa nazwa
Przykładowa nazwa
Przykładowa nazwa
Przykładowa nazwa
Przykładowa nazwa
Przykładowa nazwa